Динамівці у збірних: перемога на виїзді, поразка вдома

Матчі кваліфікації Євро-2012 провели збірні Сербії та Хорватії.

Сенсаційної поразки в рідних стінах зазнала збірна Сербії. У Белграді підопічні Володимира Петровича поступилися Естонії 1:3. Мілош Нінкович вийшов на поле після перерви і допоміг своїй команді забити один м’яч у ворота прибалтів. Проте на цьому вдача сербів закінчилася – естонці зібралися і забили три м’ячі, які залишилися без відповіді. У результаті – сенсаційна перемога збірної Естонії!

Більш передбачувано розгорталися події в поєдинку Ізраїль – Хорватія. Балканці вже в першому таймі зусиллями Ніко Кранчара забезпечили перевагу у два забитих м’ячі. На 77-й хвилині зустрічі на полі з’явився Огнєн Вукоєвич, який допоміг своїй команді довести гру до логічного завершення. Ізраїльтяни спромоглися відіграти лише один м’яч. Набравши у трьох іграх сім очок, хорвати впевнено лідирують у групі «F».