Динамівці у своїх збірних

Кілька представників київського "Динамо" провели матчі за свої національні команди у відбірному турнірі Кубку світу-2006.

Сенсаційну нічию в Бельгії здобули литовські футболісти. Весь матч за збірну Литви провів Едгарас Чеснаускіс.

Менш вдало виступили їх сусіди. Пропустивши два м'яча на 58-й та 59-й хвилинах команда Старкова програла португальцям 0:2. Весь матч на полі провів Маріс Верпаковскіс.

Також внічию, щоправда в африканській відбірній зоні, зіграли марокканці та збірна Тунісу. Динамівець Каддурі вийшов у стартовому складі і був замінений на 60-й хвилині. У понеділок Бадр має повернутися до Києва.

Другу перемогу поспіль здобули румуни. Цього разу з мінімальною перевагою 2:1 було обіграно збірну Македонії. Вирішальний м'яч на 88-й хвилині провів Адріан Муту. Наш півоборонець Флорин Чернат замінив у перерві Данчулевку.

Дві крупні перемоги в активі команд Гавранчича та Лєко. Серби (Горан провів весь матч) на виїзді розгромили Сан-Марино 3:0, а хорвати (Йєрко вийшов на поле на 78-й хвилині) з аналогічним рахунком переграли вдома збірну Угорщини.