Діого Рінкон дебютує, Клебер віддає гольовий пас

У черговому турі «Паулісти» (чемпіонат бразильського штату Сан-Пауло) зустрічались команди «Коринтіанс» і «Палмейрас», у якому взяли участь колишні динамівці Діого Рінкон і Клебер.

Півзахисник Діого Рінкон, судячи з усього, вирішив проблеми з зайвими кілограмами і вийшов на поле в стартовому складі «Коринтіанса». На 67-й хвилині екс-динамівця було замінено.

Більш помітним виявилось перебування Клебера. Нападаючий вступив в гру на 60-й хвилині і відзначився активними діями. На 74-й хвилині Клебер класно ввірвався в штрафний і хльостко пробив із десяти метрів. Воротар у стрибку парирував м’яч, але прямо на вільного Валдівіа, який дотиком переправив його в ворота. Цей гол виявився єдиним у матчі. 1:0 – переміг «Палмейрас».