Дуду допоміг «Греміо» пробитися до півфінального етапу Ліги Гаучо

Бразильський півзахисник «Динамо» Дуду, який виступає за «Греміо» на правах оренди, взяв участь у перемозі своєї команди у чвертьфінальному поєдинку штату Гаучо з рахунком 3:0.

Дуду вийшов у стартовому складі «Греміо» і провів на полі 76 хвилин. Для півзахисника це стало вже сьомою появою на полі в даному турнірі.

Що стосується його гри, то в першому і другому таймах він був дуже активним. Варто зазначити, що саме з Дуду почалася атака, яка завершилася пенальті та другим узяттям воріт суперника.

У цілому ж, забивши на старті першого тайму, у другому «Греміо» порадував своїх уболівальників, які зібралися на трибунах «Арени Греміо», ще двічі.

Завдяки цій перемозі Дуду і компанія пробилися до півфінальної стадії чемпіонату Гаушо, де їхнім суперником буде клуб «Пелотас». Цей поєдинок відбудеться 27 березня.