Дуелунд відзначився гольовою передачею за збірну Данії (U21)

На молодіжному чемпіонаті Європи-2019, у якому бере участь збірна Данії, а з нею і півзахисник «Динамо» Міккель Дуелунд, відбулися другі матчі в групі «В».

Після поразки від збірної Німеччини (1:3), данці з аналогічним рахунком зломили опір команди Австрії.

Представник «Динамо» з'явився на полі вже за рахунку 2:1 на користь його команди, на 88-й хвилині, але встиг відзначитися результативними діями. На 93-й хвилині Міккель відпрацював на своїй половині поля, перехопив м'яч і організував контратаку, запустивши по правому флангу Сков Ольсена, який, промчавши половину поля, обвідним ударом відправив м'яч під дальню штангу.

З трьома очками в активі Данія розташувалася на другій сходинці в турнірній таблиці. 23 червня вони зіграють з аутсайдером - командою Сербії, яка все ще має теоретичні шанси на вихід далі з другого місця в разі розгромної перемоги. У паралельному матчі німці, які практично гарантували собі вихід далі, зустрінуться з австрійцями, яким потрібно перемагати і чекати на помилку данців.