Два тренування після матчу на зборі у Швейцарії

Два тренування після матчу на зборі у Швейцарії

Понеділок, 27 червня, вийшов найнасиченішим днем ​​за весь час збору «Динамо» в Швейцарії. Наступного дня після матчу з командою «Івердон Спорт» у футболістів було два тренування.

Вранці тренерський штаб провів на полі втягуюче заняття, яке включало розминку, гру в квадратах, бігові вправи та трохи тактичної роботи.

Під час вечірнього тренування динамівці теж відпрацювали володіння м'ячем у квадратах у два дотики, а також провели ігрові серії. Хлопці приділили увагу атакам, стандартним положенням і дуже багато грали у футбол спочатку на одній половині поля, а потім команда була поділена на дві групи для відпрацювання атакуючих дій, яким на даному етапі Мірча Луческу приділяє особливу увагу.

Зазначимо, що під час тренувальних занять із хорошого боку проявляє себе молодь, Луческу багато розмовляє з ними, іноді хвалить, а іноді – може й прикрикнути. У команді, загалом, збалансований колектив, усі спілкуються один із одним. Нагадаємо, раніше в інтерв'ю півзахисник Олександр Андрієвський зазначав, що старші хлопці завжди допомагають молоді, коли це необхідно.

Георгій Цитаїшвілі, який приєднався до команди, відразу увійшов у ритм, влився в колектив і став душею компанії. Мірча Луческу нерідко приділяє йому увагу особисто, а футболіст намагається проявити себе з найкращого боку в тренувальному процесі.

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер
Офіційний партнер