Два тренування та мотиваційна промова Луческу

Два тренування та мотиваційна промова Луческу

Кияни продовжують підготовку до серії благодійних матчів, яка посилюється буквально кожного дня: сьогодні вперше на румунській землі у наших хлопців було одразу два тренування.

Рано вранці команда мала заїзд і підготовку до робочого дня. Об 11:00 хлопці вийшли на поле, де тренерський штаб підготував для них цікаві вправи та естафети, спрямовані на відпрацювання та покращення ударів по воротах. Команда розбилася на чотири групи, у кожній із яких були конкретні завдання. В одній із них необхідно було зробити присід із вагою, біг ривком і два удари по воротах із обох ніг. В інший - кілька разів по колу пролізти під легкоатлетичним бар'єром, різко виринути з нього, далі невеликий крос і два аналогічні удари по воротах з обох ніг.

Ці вправи не лише викликали інтерес і позитивні емоції в колективі, а й психологічно дозволили дещо розвантажитися хлопцям.

Традиційно перед вечірнім тренуванням слово взяв Мірча Луческу. Щоденна мотиваційна промова буквально з першого дня стала доброю та необхідною традицією, оскільки тренерський штаб розуміє, що під час війни на Батьківщині команду потрібно правильно налаштувати на робочий процес.