«Динамо-2» програє «Оцелулу»

Друга команда «Динамо» провела черговий матч у рамках навчально-тренувального збору на Кіпрі. Суперником динамівців був румунський клуб «Оцелул».

«Динамо-2» виступало в наступному складі: Загладько, Усанов, Хачеріді, Бутенин, Довгий, Єременко, Пінчук, Назарчук, Гармаш, Зозуля, Коркішко. На заміну у другому таймі виходили: Бойко, Кушніров, Морозюк, Петров, Герасим’юк, Ярмоленко, Шевчук.

Перший матч матчу завершився нульовою нічиєю, а от у другій половині гри команди влаштували справжнє свято футболу. Спочатку на 64-й хвилині, як стверджують у тренерському штабі команди, із чистого положення поза грою румуни відкрили рахунок. Уже через п’ять хвилин «Оцелул» подвоїв перевагу – ударом головою відзначився двометровий нападник Єлек. Але динамівці досить швидко відігрались – спочатку Олександр Назарчук, а потім Роман Зозуля нівелювали перевагу румунів.

Щоправда, до кінця матчу наших хлопців не вистачило. «Оцелул» все-таки додавив, а в підсумку вирвав перемогу з рахунком 4:2. Таким чином, у фіналі турніру шести команд зіграють саме «Оцелул», а динамівці 8 лютого проведуть товариську зустріч проти болгарської команди «Віхрен» (9-е місце в сезоні 2006/2007).