ДЮФЛ U-17. ОК ім. І. Піддубного (Київ) - «Динамо» (Київ) – 0:2

У рамках 17-го туру чемпіонату ДЮФЛ U-17 (футболісти не старші 2001 року народження) «Динамо» на виїзді переграло УФК ОК ім. І. Піддубного 2:0.

Підопічні Юрія Дмитруліна та Сергія Прцюка святкували перемогу, завдяки двом м’ячам, забитим у першому таймі. Спочатку на 11-й хвилині відкрив рахунок Єфименко, а ближче до перерви  його з пенальті подвоїв Надольський.

Відзначимо, що «Динамо» продовжує очолювати турнірну таблицю, випереджаючи «Дніпро» на 4 очки та «Шахтар» - на 6. Свій наступний матч наша команда проведе у суботу, 26 травня, вдома проти харківського «УФК-Олімпік», який стане заключним у регулярній частині чемпіонату України. Цього року усі команди, що посядуть з 1 по 4 місця за підсумками сезону гратимуть перехідні матчі за право виступати у фінальній частині ДЮФЛУ, яка пройде у червні.