ДЮФЛ (U-14): ще одне п’яте місце для динамівців

Остання динамівська команда завершила виступи у фінальному турнірі ДЮФЛ. Із підсумковим п’ятим місцем повертається із Сак група 14-річних футболістів.

В останньому поєдинку підопічні Валерія Кінашенка зустрічалися з одеським "Чорноморцем". Основний час завершився внічию 1:1. Суперник відзначився в першому таймі ударом зі штрафного, і тривалий час вигравав. Динамівці більшу частину часу проводили біля воріт "Чорноморця", але змогли зрівняти рахунок лише в компенсований час – на другій доданій хвилині м’яча забив Книш. У результаті, переможця визначила серія післяматчевих пенальті, в якій сильнішими виявилися динамівці - 4:3. Без драматизму не обійшлося, але, як зізнався наставник команди, для хлопців це звично.

Відзначимо, що фінальний матч у цій віковій групі виграв "Шахтар", який здолав РВУФК 3:0, а в матчі за 3-тє місце запорізький "Металург" переміг "Металіст" 1:0.