ДЮФЛ (U-15): ще одне «золото» для «Динамо»!

Вдалий початок старшої групи випускників ДЮФШ імені Валерія Лобановського, які перемогли в чемпіонаті України, підтримали п’ятнадцятирічні вихованці школи. Підопічні Євгена Дроценка у вирішальному матчі переграли «Чорноморець» 3:0.

У першому таймі гра проходила на зустрічних курсах. «Чорноморець» виявився організованою командою. Першого м’яча забив Яремчук, якому вдалося відзначитися після розіграшу стандартного положення. У другому таймі одесити трохи підсіли фізично, а динамівці додали, заволоділи перевагою, яку спромоглися втілити ще у два забитих м’ячі. Спочатку кияни розіграли атаку по флангу, яку завершив Харатін, а потім Каретник віддав класну передачу на Тищенка, який реалізував вихід віч-на-віч із воротарем.

На церемонії нагородження, окрім командних призів, звання найкращого захисника турніру отримав Харатін. Відзначимо, що третє місце у цьому віці посів донецький «Шахтар».