ДЮФЛУ. Еліт-ліга U16. ДЮСШ ФА «Тернопіль» – «Динамо» – 0:3

У рамках перенесеного матчу 3-го туру групи 2 Еліт-ліги Дитячо-юнацької футбольної ліги України команда «Динамо» U16 (футболісти 2006 року народження) гостювала в Тернополі, де зустрічалася з вихованцями місцевої ДЮСШ «Тернопіль».

Динамівці з перших хвилин захопили ініціативу, але суперник організовано діяв у обороні й не дозволяв нашій команді особливо розгулятися на підступах до свого штрафного майданчика. В одному епізоді потужний удар Пономаренка з дальньої відстані був заблокований захисником, а численні подачі до штрафного майданчика до ударів не призводили.

Перший по-справжньому небезпечний момент виник на 23-й хвилині, коли Шевченко трохи не влучив у рамку воріт, замикаючи простріл Кузьменка з правого флангу. Але за кілька хвилин Олександр виправився, і після обрізки суперника на своїй половині поля реалізував вихід віч-на-віч із воротарем по місцю лівого інсайду – 0:1.

До перерви рахунок більше не змінювався, незважаючи на численні атаки киян, а після поновлення гри тиск продовжився. Спочатку воротар парирував м’яча після удару Пономаренка з меж штрафного майданчика, а трохи згодом Кузик із тієї ж позиції невідпорно пробив у верхній кут – 0:2.