ДЮФЛУ. Еліт-Ліга. U15. «Динамо» – ДЮСШ-26 (Київ) – 2:0

У третьому турі групи 1 Еліт-ліги ДЮФЛУ серед команд вікової групи U15 (гравці 2007 року народження) відбулося столичне дербі – київське «Динамо» приймало команду ДЮСШ-26.

Ледь розпочався матч, а підопічні Юрія Дмитруліна та Євгена Лозинського вже повели в рахунку. Озимай класним пасом із центру поля вивів Попова віч-на-віч із воротарем по місцю лівого інсайда, і Богдан точно пробив у кут – 1:0.

Діючи на полі з позиції сили, тим не менш мінімальний рахунок тримався до кінцівки першого тайму. А там після перехоплення в центрі поля пішла передача до штрафного майданчика, захисник гостей не зміг вибити м’яча, і Богданов ударом метрів і 12-ти пробив повз голкіпера – 2:0.

Після перерви моменти були як у «Динамо», так і ДЮСШ-26, але рахунок так і залишився незмінним. У підсумку, третя поспіль перемога наших хлопців, що дозволяє очолювати турнірну таблицю.