ДЮФЛУ. Еліт-ліга. U17. «Динамо» - «Шахтар» - 0:0

У суботу, 30-го жовтня, відбувся матч 9-го туру для команд Еліт-ліги ДЮФЛ у віковій категорії U17 (футболісти 2005 року народження). Поєдинок відбувся на базі ДЮФШ «Динамо» на Нивках.

Відзначимо, що перед звітною грою «Динамо» відставало від «Шахтаря» на три очки, при цьому маючи одну гру в запасі порівняно з «гірниками».

Перший тайм не був багатим на моменти, адже команди зосередили основну увагу на обороні власних воріт. У динамівців кілька нагод відзначитися було у Балаби – спочатку наш центральний захисник завдавав удару головою після навісу з кутового, і воротар парирував удар фактично впритул, а згодом непогано пробивав зі штрафного з далекої відстані, але м’яч полетів повз ворота. Біля наших же володінь свою надійність продемонстрував Авраменко, заблокувавши удар суперника з кута воротарського майданчика.

Після перерви суперники так само діяли максимально обережно, і знову нагод відзначитися було обмаль. Зокрема, після подачі з кутового та удару головою динамівців урятувала стійка, від якої м’яч вилетів у поле, а у господарів поля можна згадати небезпечний, але неточний удар Кремчаніна зі штрафного. У підсумку, 0:0 – закономірний підсумок матчу, в якому не хотіла програти жодна з команд.

Нагадаємо, свій наступний матч, яким для «біло-синіх» завершиться перший етап Еліт-ліги ДЮФЛ, «Динамо» U17 проведе у середу, 3-го листопада, коли у 10-му турі зіграє на виїзді зі столичним ОК ім. І.Піддубного.