ДЮФЛУ. Фінальний турнір U16. АФ «Рух» (Львів) – «Динамо» (Київ) – 0:3

У четвер, 4 липня, київське «Динамо» провело заключний матч фінального турніру чемпіонату України серед дитячо-юнацьких команд (ДЮФЛУ) у віковій категорії U16 (футболісти не старші 2008 року народження). Суперником «біло-синіх» став львівський АФ «Рух».

Уже в дебюті зустрічі підопічні Євгена Ястребинського та Романа Шпиці отримали суттєву перевагу. На 9-й хвилині Ясінський руками парирував удар Федоренка з меж штрафного майданчика й залишив свою команду в меншості, а Андрейко реалізував пенальті, хоча воротар і вгадав напрямок удару – 1:0.

Подвоїти свою перевагу динамівцям вдалося лише після перерви. На 46-й хвилині Андрейко віддав пас до лицьової лінії на Романюка, а сам пішов ближче до воріт, отримав зворотню передачу від партнера та пробив під поперечину з лінії воротарського майданчика – 2:0.

Фінальну же крапку поставив Сергієнко, який з’явився на полі за хвилину до цього. Романюк навісив зі штрафного з лівого флангу, і Роман головою переправив м’яча до сітки – 3:0.

У підсумку, «Динамо» посіло за підсумками фінального турніру друге місце, набравши 6 очок у трьох турах.