ДЮФЛУ. Фінальний турнір U16. «Динамо» – «Шахтар» – 1:4

У вівторок, 2 липня, стартував фінальний турнір чемпіонату України серед дитячо-юнацьких команд у віковій категорії U16 (футболісти 2008 року народження). Суперником «біло-синіх» у першому турі був донецький «Шахтар».

Підопічні Євгена Ястребинського та Романа Шпиці відкрили рахунок у середині першого тайму. Іван Андрейко змістився з лівого флангу до центру та класно закрутив м’яча в дальній кут – 1:0. Але втримати мінімальну перевагу до перерви динамівці не спромоглися – на останніх хвилинах Середа замкнув простріл партнерів із лівого флангу.

У другому таймі динамівці залишилися в меншості – за вісім хвилин два попередження отримав Назар Іваськів, залишивши своїх партнерів у меншості. Маючи чисельну перевагу, «гірники» до фінального свистка забили тричі та здобули підсумкову перемогу.

У другому турі «біло-сині» зіграють проти львівської КЗ ДЮСШ «Рух». Ця гра відбудеться у середу, 3 липня.