ДЮФЛУ. Фінальний турнір U16. КЗ ДЮСШ «Рух» - «Динамо» - 0:2

У другому турі фінального турніру ДЮФЛУ серед команд вікової категорії U16 київське «Динамо» зустрілося з командою КЗ ДЮСШ «Рух».

Обидві команди програли з великим рахунком у стартовому турі. КЗ ДЮСШ «Рух» поступився команді АФ «Рух» з рахунком 0:4, а кияни програли «Шахтарю» - 1:4. Тож суперникам не було куди відступати, у звітній грі їх влаштовувала лише перемога.

Підопічні Євгена Ястребинського та Романа Шпиці відкрили рахунок після пенальті. На 15-й хвилині Федоренко віддав розрізний вертикальний пас у штрафний майданчик на Максима Кучерявого, який прокинув м’яч повз голкіпера «Руха» Тимура Полозюка, і той був вимушений збити динамівця. Сам постраждалий виконав 11-метровий чітко.

Не повторюючи помилок попереднього ігрового дня, коли динамівці теж відкрили рахунок, але у підсумку програли, «біло-сині» продовжили атакувати й одразу заробили ще один 11-метровий удар. На 18-й хвилині після вертикального пасу з глибини поля Кучерявий знову виходив сам-на-сам з голкіпером, проте Мельник збив його у штрафному майданчику. Цього разу Кучерявий не переграв голкіпера ударом з позначки, проте одразу добив м’яч у ворота.

У другій 40-хвилинці команди м’ячів не забивали, хоча моменти для цього були. Львів’яни свій найкращий момент аби відновити інтригу мали на 56-й хвилині після навісу зі штрафного, проте воротар киян Максим Роєнко зреагував на два поспіль удари впритул.

«Динамо» перемогло та набрало 3 очки після двох турів. У третьому турі кияни зустрінуться з АФ «Рух».