ДЮФЛУ U14. 5-й тур. «Динамо» - КДЮСШ-15 – 4:0

В 5-му турі вищої ліги ДЮФЛ динамівці вікової категорії U14 (футболісти 2010-го року народження) вдома приймали КДЮСШ-15 з Києва.

Під керівництвом тренерів Сергія Бондаря та Олександра Стужука динамівці впевнено перемогли з рахунком 4:0, причому перший м’яч було забито у першому таймі, а решта - у дргому. Спочатку відзначився Чайка, а потім – Гребельник та двічі Осьмухін.

Протягом першого тайму динамівці володіли відчутною ініцативою та мали кілька нагод відзначитися, але зробити це вдалося лише наприкінці першої половини зустрічі – на 32-й хвилині Кургузов чудовою прострільною передачею вивів на ударну позицію Чайку, і той влучним ударом замкнув дальню стійку.

А у другому таймі рахунок подвоїв Гребельник, який, завдяки індивідуальній майстерності, обіграв суперника, увірвався до штрафного майданчика та вразив ворота метрів з 9-ти. Незабаром відзначився Осьмухін, який скористався передачею Шевчука, змістивсяу центр та спрямував м’яч у сітку з лінії воротарського майданчика, довівши рахунок до великого.

Він же став і автором четвертого м’яча: знову продемонструвавши дриблінг, Осьмухін реалізував вихід три в два та вразив дальній кут воріт з близької відстані, таким чином, встановивши остаточний рахунок – 4:0.