ДЮФЛУ. U14. Фінальний етап. АФ «Рух» - «Динамо» - 0:3

У середу, 26 червня, київське «Динамо» провело другий матч на фінальному етапі чемпіонату України серед дитячо-юнацьких команд у віковій категорії U14 (футболісти не старші 2010 року народження).

Суперником «біло-синіх» (тренери - Сергій Бондар та Олександр Стужук) став львівський АФ «Рух». Динамівці підходили до поєдинку після поразки в першому турі від «Шахтаря» (0:1), тож права на ще одну помилку не мали.

І «біло-сині» на «відмінно» впоралися із завданням, розгромивши господарів турніру (гра відбувалася на полі тренувальної бази «Руха»). У першому таймі динамівці вийшли вперед на 20-й хвилині. Осьмухін увірвався до штрафного майданчика з правого флангу та був збитий суперником. Сам Захар узявся виконувати 11-метровий та чітко спрямував м'яча у лівий від себе верхній кут - 1:0.

Відразу після перерви «Динамо» подвоїло свою перевагу. І знову гол забив Осьмухін - цього разу Захар змістився з лівого флангу до центру та з-за меж штрафного майданчика пробив у нижній кут - 2:0. А до розгромної свою перевагу «біло-сині» довели на 62-й хвилині. І знову гол став наслідком індивідуальних дій Осьмухіна, тільки цього разу нападник змістився з правого флангу до центру та пробив точно у верхній кут. У підсумку, 3:0 - упевнена перемога підопічних Сергія Бондаря та Олександра Стужука.

Зазначимо, що у третьому турі «біло-сині» зустрінуться з «УФК-Кривбас» із Дніпра. Поєдинок відбудеться в четвер, 27 червня, та розпочнеться о 11:00.