ДЮФЛУ U15. «Динамо» – «Десна» – 8:0. Звіт про матч

У суботу, 9 вересня, стартував чемпіонат України серед дитячо-юнацьких команд (ДЮФЛУ) у вищій лізі. Київське «Динамо» у віковій категорії U15 приймало на власній базі «Динамо» на Нивках чернігівську «Десну».

На відміну від старших одноклубників, які вже в дебюті зустрічі забили три м’ячі й у підсумку здобули розгромну перемогу – 8:1, у звітному поєдинку динамівці, заволодівши перевагою, відкрили рахунок на 15-й хвилині. Титенко класним пасом вивів до воріт Буравцова, і той, прибравши захисника на своєму шляху, пробив повз голкіпера – 1:0.

На 23-й хвилині Буравцов уже виступив у ролі асистента. Динамівець із другої спроби навісив із лівого флангу до штрафного майданчика, там Дячок прийняв м’яч та другим дотиком пробив воротаря – 2:0. А вже за хвилину Буравцов довів рахунок до розгромного, реалізувавши ще один вихід віч-на-віч із голкіпером – 3:0.

Після перерви тривалий час рахунок лишався незмінним, але потім голи посипалися, як із рогу достатку. Впродовж чотирьох хвилин хет-трик оформив Руденко – у двох випадках Владислав реалізував виходи віч-на-віч із воротарем, а ще в одному замкнув простріл від лицьової з правого флангу.

І ще два м’ячі «біло-сині» приберегли на останні хвилини. Спочатку воротар не зміг зреагувати на дальній удар Березяка, а потім Кузьминський вдало відгукнувся на простріл із лівого флангу, замкнувши з меж воротарського майданчика.

У підсумку, 8:0 – «біло-сині» потужно стартують у новому сезоні Дитячо-юнацької футбольної ліги.

Чемпіонат ДЮФЛУ U15. 1-й тур

«Динамо» (Київ) – «Десна» (Чернігів) – 8:0

«Динамо»: 1. Пожар, 5. Соломченко, 22. Клиш'юк, 2. Сорочинський (17. Парінов, 46), 16. Маршишко (6. Юрченко, 51), 4. Гурін (24. Онищенко, 51), 8. Єрмак, 10. Дячок (3. Яворський, 57), 19. Біда (12. Березяк, 36), 9. Титенко (13. Кузьминський, 51), 11. Буравцов (15. Руденко, 46).

Голи: Буравцов (15, 24), Дячок (23), Руденко (49, 52, 53), Березяк (64), Кузьминський (65).