ДЮФЛУ. U15. Динамо Київ - КДЮСШ Чемпіон – 3:0

У 4-му турі чемпіонату ДЮФЛУ динамівці на базі ДЮФШ «Динамо» ім. Лобановського на Нивках приймали КДЮСШ Чемпіон.

Господарі поля забили швидкий м’яч. Після вкидання ауту з правого флангу на третій хвилині Юрченко прострілив на дальню стійку вздовж воротарського майданчика, а Родак в один дотик переправив м’яч у порожні ворота.

А на 11-й хвилині після штрафного удару у бік воріт «Динамо» «біло-синім» вдалася зразкова контратака. Юрченко від центральної лінії втік на рандеву з голкіпером, переграв його та покотив м’яч у порожні ворота.

У самій кінцівці гри, на п’ятій компенсованій до другого тайму хвилині, рахунок став розгромним. Динамівці реалізували швидку вертикальну атаку від власного штрафного, яку завершив Руденко, вразивши ближній верхній кут – 3:0!

30.09.23. Київ. НТБ ДЮФШ Динамо

«Динамо» (стартовий склад): 14.Володько, 5.Соломченко, 16.Мартишко, 17.Парінов, 2.Сорочинський, 4.Гурін (к), 8.Єрмак, 10.Дячок, 13.Кузьминський, 21.Родак, 6.Юрченко.

Запас: 1.Пожар, 24.Онищенко, 12.Березяк, 19.Біда, 9.Титенко, 11.Буравцов, 15.Руденко, 22.Клим’юк.

Голи: Родак (3), Юрченко (11), Руденко (70+5)