ДЮФЛУ U16 та U14. Динамівці зіграли проти ДЮСШ-26

У черговому спареному турі ДЮФЛУ відбулися матчі між столичними «Динамо» та ДЮСШ-26 у двох вікових категоріях (U16 та U14).

Гравці команди U16 (тренери - Євген Ястребинський та Роман Шпиця) впевнено перегравали суперників 5:0, але через повітряну тривогу було прийнято рішення не догравати поєдинок з 67-ї хвилини.

Офіційний запис у протоколі матчу: «На 67 хвилині матчу, при рахунку 5:0 на користь команди «Динамо» Київ, гру було зупинено у зв'язку з повітряною тривогою. Після наради з представниками команд було вирішено гру не продовжувати».

Остаточну долю 13-ти хвилин, що залишилися незіграними, буде вирішено пізніше.

Команда U14 (вихованці «Динамо» 2010 року народження, тренери - Сергій Бондар та Олександр Стужук) розпочала свою гру вже після повітряної тривоги та впевнено перемогла. Після поразки у першому таймі динамівці провели дуже потужну другу половину матчу та забили 5 голів за тайм. У підсумку зафіксований розгром суперника - 5:1.

Чемпіонат ДЮФЛУ U16, 11-й тур

«Динамо» – ДЮСШ-26 5:0 (гру перервано на 67-й хвилині)

«Динамо»: Биховченко, Панімаш, Огороднік, Вахіль (Петренко, 48), Шевченко, Перкатюк, Гродзінський (Сергієнко, 48), Федоренко (Марченко, 48), Романюк (Такташов, 48), Бошневич (Щербак, 21), Кучерявий (Вишнівський, 48)

Голи: Кучерявий (8, 47), Бошневич (14, 23), Федоренко (25)

***

Чемпіонат ДЮФЛУ U14, 11-й тур

«Динамо» - ДЮСШ-26 – 5:1

«Динамо»: Третьяков (Бурба, 61), Дзюбенко, Мармуляк (Довгий, 36), Шевчук, Валігурський, Борисов, Калюжний, Саракуца (Пістряк, 36), Осьмухін, Кургузов (Мартинюк, 36), Гребельник (Чайка, 36)

Голи: Чайка (40), Мартинюк (55), Пістряк (59), Осьмухін (63), Довгий (69) - Андрейченко (25)