ДЮФЛУ U16/U14. Динамівські команди перемагають вінницьку «Ниву»

У шостому турі Еліт-ліги ДЮФЛУ динамівські команди у вікових категоріях U16 та U14 приймали на власному полі команди дитячої школи вінницької «Ниви».

Першими змагалися команди U16. Динамівці відкрили рахунок на 16-й хвилині, перехопивши мʼяч на чужій половині поля завдяки колективному пресингу. У завершальній фазі атаки Іван Кузьминський увірвався до штрафного майданчика гостей з правого флангу, обвів кількох захисників та прострілив у центр, звідки Данило Дячок з лінії воротарського майданчика переправив мʼяч у ворота.

Загалом перший тайм минув за повної переваги динамівців, проте до перерви вони вели з мінімальною перевагою в рахунку.

На 48-й хвилині Володимир Квіквінія результативно замкнув навіс з правого флангу, забивши свій 8-й гол у сезоні та очоливши таким чином гонку бомбардирів у лізі.

На 59-й хвилині рахунок став розгромним: після розіграшу кутового та плутанини гравців «Ниви» у власному штрафному Данило Єрмак підхопив мʼяч та розстріляв ворота.

Після третього мʼяча захист гостей розклеївся, і впродовж кількох хвилин динамівці швидко забили ще два голи, авторами яких стали Іван Титенко та Даніїл Юрченко.

Після шести турів команда Сергія Беженара продовжує лідирувати у чемпіонаті з максимумом очок та різницею мʼячів 36-0.

ДЮФЛУ (U16). Еліт-Ліга. 6 тур

«Динамо» - «КЗ ВОДЮСШ Нива» (Вінниця) – 5:0

Склад «Динамо»: 1.Пожар (14.Володько, 66), 2.Сорочинський (16.Мартишко, 58), 6.Царичанський, 22.Клим'юк (3.Яворський, 66), 4.Гурін (к) (24.Онищенко, 63), 17.Парінов (18.Онисько, 63), 10.Дячок (11.Буравцов, 51), 8.Єрмак, 13.Кузьминський (19.Назарков, 63), 21.Юрченко, 20.Квіквінія (9.Титенко, 51).

Голи: Дячок (16), Квіквінія (48), Єрмак (59), Титенко (61), Юрченко (62)

У матчі 14-річних динамівці заробили пенальті вже на 5-й хвилині зустрічі, проте кращий бомбардир чемпіонату Денис Фурман не влучив у ворота. Кияни володіли беззаперечною перевагою, створивши чимало моментів, проте реалізувати їх до перерви не вдалося – на допомогу гостям кілька разів приходив каркас воріт, крім того багато сейвів здійснив воротар «Ниви». Гості ж, пропустивши до цього матчу лише пʼять мʼячів, повністю зосередились на обороні, взагалі не погрожуючи воротам «Динамо».

Зламати оборону гостей «біло-синім» нарешті вдалося на 56-й хвилині, Дмитро Чукань з другої спроби пробив у кут з півкола перед штрафним майданчиком. А за дві хвилини до завершення гри Постний добив мʼяч у порожні ворота після того як воротар зреагував на удар Кошеля – 2:0.

За підсумками шести турів «Динамо» посідає друге місце у своїй групі, відстаючи на два пункти від київської ДЮСШ «Атлет», яка поки не втрачала очки.