ДЮФЛУ U17 та U15. Динамівці двічі перемогли КДЮСШ «Чемпіон»

У суботу, 20 квітня, відбулися матчі Дитячо-юнацької футбольної ліги України (ДЮФЛУ) між столичними «Динамо» та КДЮСШ «Чемпіон».

Динамівська команда U17 (футболісти 2007 року народження, тренери – Олексій Дроценко та Юрій Дмитрулін) мінімально виграла перший тайм, а ось у другому наші хлопці додали в атаці та ще тричі забили. У підсумку - 4:0 та чергові три бали у турнірну таблицю.

Команда U15 (футболісти 2009 року народження, тренери – Сергій Беженар та Віктор Мороз) зробила вагому заявку на перемогу ще до перерви - дубль Родака не залишив суперникам суттєвих шансів відігратися. У компенсований до матчу час динамівці забили третій м'яч та перемогли 3:0.