ДЮФЛУ U19. 1 ліга. «Динамо» (Київ) – КОДЮСШ (Щасливе) – 4:2

У 6-му турі чемпіонату України серед юнацьких команд U19 у 1-й лізі зустрілися перша та третя команди групи 1 – київське «Динамо» та КОДЮСШ зі Щасливого. У разі перемоги у цій грі гості виходили б на перше місце за додатковими показниками, господарі поля ж віддалилися б від прямого конкурента в боротьбі за лідерство в чемпіонаті.

Гості несподівано швидко повели в рахунку. На 5-й хвилині вони заробили штрафний удар метрах у 23-х - 25-ти від воріт по центру. До м’яча підійшов Іван Бєлов і прямим ударом вколотив м’яч у ворота від стійки.

Пропустивши м’яч, динамівці встановили контроль над грою і почали підбирати ключі до воріт гостей, атакуючи великими силами. Старання втілились у результат на 28-й хвилині: після навісу з кутового з лівого флангу на дальню стійку «біло-сині» виграли повітря, послідувала передача вздовж лицевої лінії на інший кут воротарського, звідки Грабан головою переправив м’яч у ворота.

Кияни володіли перевагою до завершення тайму, втім на останній хвилині тайму пропустили вдруге. Спершу Сьомка врятував ворота від курйозного рикошету, перевівши м’яч на кутовий. Однак після навісу з корнеру на дальню стійку ніхто не завадив Пільганчуку розстріляти ворота – 1:2.

У перерві тренерський штаб «біло-синіх» провів одразу три заміни, і вже за 5 хвилин тайму стан справ киян покращився – після прострілу з правого флангу Грабан переправив м’яч у ворота в один дотик, зрівнявши рахунок.

На 62-й хвилині Олексій Дроценко провів ще ряд замін, і вони одразу спрацювали. Після вертикального пасу Калінкін увірвався до штрафного майданчика гостей правим флангом та з гострого кута пробив точно у дальню «шістку». А за кілька хвилин воротар гостей Отрадін зреагував на удар у дотик Губенка з близької відстані, проте капітан «Динамо» Редушко добив м’яч у порожні ворота.

Здобувши вольову перемогу, «Динамо» залишається лідером чемпіонату U19 у 1-й лізі.

ДЮФЛУ U19. 1 ліга

«Динамо» (Київ) – КОДЮСШ (Щасливе) – 4:2

18.10.2023. Київ. НТБ ДЮСШ «Динамо»

«Динамо»: 1.Сьомка – 4.Галкін, 23.Захарченко, 19.Палатний (18.Приймак, 46), 13.Бойко (3.Білий, 62) – 8.Малюта (17.Белев’ят, 46), 10.Редушко (к) (6.Човгаленко, 71), 15.Черчукан (7.Ільченко, 62), 9.Діденко (11.Губенко, 46), 20.Задорожний (16.Букатий, 62) – 21.Грабан (14.Калінкін, 62)

Старший тренер: Олексій Дроценко

КОДЮСШ (стартовий склад): 12.Отрадін, 17.Махортов (к), 4.Пішак, 2.Неровний, 5.Пільганчук, 10.Влашин, 13.Горбатов, 7.Бєлов, 11.Михеєв, 8.Кушнір, 16.Гопкало.

Старший тренер: Андрій Заболотній

Голи: Грабан (28, 51), Калінкін (64), Редушко (67) – Бєлов (6), Пільганчук (45)