ДЮФЛУ. 2-й тур. U-15, U-17. Дві великі перемоги динамівців у Кременчуці

Першими свій матч провели «біло-сині» з U-17. Динамівці приїхали на поєдинок із кременчужанами в хорошому настрої після того, як у першому турі розгромили харківський «Металіст» - 5:0 (голи: Куліш, 15, Левенець, 28, Янаков, 46, Булеца, 48, Ліга, 80+2).

Гру з «Кременем» було практично зроблено вже в першому таймі, коли гості забили три голи у ворота Гончара. Рахунок уже на 9-й хвилині відкрив Владислав Наумець. За п'ять хвилин перевагу «біло-синіх» подвоїв Максим Куліш, а третій гол на свій рахунок записав на 32-й хвилині Олег Ліга.

На самому початку другого тайму після подачі з лівого флангу першим на м'ячі після плутанини у штрафному майданчику «Кременя» виявився Михайло Левенець, спрямувавши шкіряну сферу до сітки воріт суперників.

Нарешті, на 58-й хвилині підсумковий рахунок 5:0, а заразом і дубль, оформив Ліга.

Свою наступну зустріч у першості підопічні Віталія Косовського проведуть 27 вересня проти київського «Моноліту».

Після цього на поле вийшли команди U-15. Як і їхні старші товариші, наша команда цього віку в першому турі переграла з великим рахунком «Металіст» - 6:2 (голи у динамівців: Шулянский, 14, Надольський, 30, Волошин, 20, 21, 27, пен, 50).

У грі з «Кременем» рахунок на 20-й хвилині відкрив Вікентій Волошин. Після цього відзначився Дмитров (28) та двічі Надольський (29, 34).

У другому таймі підопічні Олега Венглинського забили ще три голи (Волошин, 48, 55, Дероган, 70), оформивши перемогу з понадвеликим рахунком – 7:0!

У 3-му турі наша команда U-15 27 вересня вдома прийме «Моноліт».