ДЮФЛУ. «Динамо» U-14: дві перемоги та поразка на старті

«Біло-синім» тепер доведеться змагатися з командами «Дніпро» (Дніпропетровськ), «Шахтар» (Донецьк), «Металіст» (Харків), «Сталь» (Алчевськ), ДЮФШ ФК «Зоря» (Луганськ), «Олімпік-УОР »(Донецьк), «Іллічівець» (Маріуполь), «Металург» (Донецьк) та УФК (Харків).

Нагадаємо, перед стартом сезону Юрія Леня на посаді старшого тренера «Динамо» U-14 змінив Юрій Єськін (на фото). Перші два тури його підопічні провели блискуче. Розпочався чемпіонат для 14-річних динамівців із перемоги в Алчевську над місцевою «Сталлю».

Вже в дебюті зустрічі дублем у воротах алчевців відзначився нападник «біло-синіх» Максим Духан. Ближче до завершення тайму (нагадаємо, матчі в цій віковій категорії тривають по 60 хвилин), гравець «сталеварів» Абрицький забив м'яч у власні ворота. Гра так і завершилась розгромною перемогою гостей.

Чемпіонат ДЮФЛУ 2013/2014. U-14. Вища ліга. Група 2. 1-й тур

«Сталь» (Алчевськ) – «Динамо» (Київ) – 0:3 (0:3)

«Динамо»: 1.Косяков, 2.Глошардін (13.Снищук, 48), 3.Мельник, 4.Малишкін, 5.Сирота (14.Крук, 42), 6.Білошевський, 7.Котов (18.Ширипа, 38), 8.Сорокін (16.Рожко, 48), 9.Духан (15.Твердохліб, 42), 10.Сухоручко, 11.Захаров (17.Просняк, 38).

Голи: Духан (4, 13), Абрицький (22, автогол)

У другому турі наймолодші динамівці в чемпіонаті ДЮФЛУ святкували успіх у домашньому поєдинку з харківським «Металістом». У цій грі все вирішилося наприкінці зустрічі. За три хвилини до завершення поєдинку рахунок ще не було відкрито, проте голи Малишкіна та Мельника принесли «біло-синім» перемогу.

Чемпіонат ДЮФЛУ 2013/2014. U-14. Вища ліга. Група 2. 2-й тур

«Динамо» (Київ) – «Металіст» (Харків) – 2:0 (0:0)

«Динамо»: 1.Косяков, 2.Глошардін, 3.Мельник (к), 4.Малишкін, 5.Крук, 6.Білошевський, 7.Котов (17.Цитаїшвілі, 52), 8.Сорокін (18.Просняк, 56), 9.Духан, 10.Сухоручко, 11.Захаров (16.Твердохліб, 31).

Голи: Малишкін (58), Мельник (60).

У третьому турі підопічні Юрія Єськіна поступилися на виїзді дніпропетровському «Дніпру»  1:2.