ДЮФЛУ. Еліт-ліга. U17. «Динамо» - «Шахтар» - 0:1

Старша вікова категорія «Динамо» U17 (футболісти 2004 року народження) вдома приймали донецький «Шахтар». Динамівці мінімально поступилися гірникам із рахунком 0:1.

Підопічні аргентинського фахівця Гільєрмо Самсо на полі дитячої бази «Динамо» на Нивках активно увійшли в гру. Крок за кроком кияни підбиралися до воріт суперника. Спочатку Юрій Михайлів на пару з Артуром Уваровим активізували лівий фланг, потім Владислав Єременко прорвався у штрафну гірників, проте динамівцям не вдалося зіграти на добиванні.

Перший тайм сміливо на свій рахунок може записати Уваров - Артур неодноразово перевіряв на міцність захист і воротаря «Шахтаря», але не вистачало то останнього пасу, то точності.

Суперник «біло-синіх» не захотів грати другим номером і в кінці другого тайму створив відразу два небезпечних моменти. На щастя, у всіх епізодах удача була на боці киян і до забитого гола справа не дійшла.

На початку другого тайму темп поєдинку трохи заспокоївся, команди діяли обережніше.

Проте на 68-й хвилині, скориставшись втратою концентрації динамівців, Іван Борисенко розхитав оборону киян і переправив м'яч у сітку воріт. Після пропущеного м'яча тренерський штаб «біло-синіх» провів ряд замін, щоб освіжити гру.

Маючи перевагу, гірники грали на утримання рахунку і до кінця матчу цифри на табло не змінилися. 0:1 - динамівці поступилися донецькому «Шахтарю».