ДЮФЛУ (фінальна стадія). U-14. «Динамо» – «Карпати» – 3:1

Суперником динамівців виступили львівські «Карпати».

Турнір такого рівня став першим у кар'єрі для гравців обох команд. Звідси стартове хвилювання, яке, незважаючи на всі зусилля тренерів, зняти все ж не вдалося. Перша чверть години минула в гострій боротьбі, підсумком якої став забитий у ворота Кучерука м'яч. На 12-й хвилині Лесько з кількох метрів ударом головою спрямував м'яча точно за призначенням. Пропущений м'яч, як виявилося, позитивно вплинув на гру «біло-синіх». Команда Юрія Леня стала діяти більш злагоджено й організовано. Як наслідок, біля воріт львів'ян один за одним почали створюватися небезпечні моменти. Мали шанси парочка форвардів Михайленко-Янаков, а найреальніший момент зрівняти рахунок втратив Куліш, який перед свистком на перерву не влучив із лінії штрафного майданчика в порожні ворота.

Динамівці виглядали класніше й майстерніше, але на перерву пішли, поступаючись у рахунку. Другий тайм став протилежністю першого. На 39-й хвилині Куліш вийшов сам-на-сам із воротарем та зрівняв рахунок, а ще за кілька хвилин у другій фазі атаки Голенко виконав приголомшливий за красою удар із 18-ти метрів. Закручений динамівцем м'яч за дугою м'яко опустився в «дев'ятку» карпатівських воріт.

Кінець зустрічі пройшов на половині поля «Динамо», але небезпечних моментів біля воріт Кучерука створено не було, а от в одній із контратак «біло-сині
» збільшили рахунок, поставивши впевнену крапку в матчі. Від кутового прапорця Сарапій навісив на ближній кут воротарського майданчика, а Яцюченко в стрибку головою спрямував м'яча точно за призначенням 3:1!

Наступний матч групової фази «біло-сині» проведуть у середу, 26 червня, проти «Шахтаря» (м.Свалява, стадіон «Авангард», початок об 11:00).

Незважаючи на впевнену перемогу, у тренера «Динамо» Юрія Леня залишилися зауваження до своїх підопічних: «Початок зустрічі ми відверто «провалили», не впоралися з хвилюванням наші лідери Михайленко, Янаков, Дришлюк, Хохлюк. Хоча створили кілька дуже хороших моментів, цілісної гри не було, особливо в середині поля. Ситуація стабілізувалася наприкінці першого тайму. У другому таймі провели необхідні перестановки, добре показав себе Голенко. Нам дуже не вистачало захисника Борщова, який через травму залишився в Києві. Наприкінці зустрічі в нас не було на заміні польових гравців, і замість травмованого Червака я випустив воротаря
Первуся. Він не підвів, скажу навіть, що виглядав краще за багатьох інших. Зараз у нас залишається доба до гри з «Шахтарем», яку вважаю найважливішою в групі».