ДЮФЛУ. Фінальний етап U-17. 1-й тур. «Металург» (З) – «Динамо» – 1:2

Динамівці під керівництвом Юрія Дмитруліна та Артема Яшкіна свій перший матч провели проти запорізького «Металурга». Наша команда прибула на базу «Чорноморця» заздалегідь, тому встигла поспостерігати за другим таймом паралельного матчу в нашій групі, в якому РВУФК із рахунком 2:1 переміг ФК «Львів».

Команди цієї вікової групи грали два тайми по 40 хвилин.

Для динамівців стартовий поєдинок складалася важко. Але, пропустивши першими, вони змогли проявити характер та переломити перебіг гри на свою користь. Було помітно, що запоріжці дуже швидко виходять із оборони до атаки. Під час одного з таких епізодів Корохов метрів із 12-ти поцілив точно в дальній кут. Загалом у першій половині гри було помітно, що киянам трохи не вистачало швидкості.

Проте, ледве розпочався другий тайм, наша команда зрівняла рахунок. Із меж штрафного майданчика пробивав Шарило, на шляху м’яча опинився захисник, але на відскок встигнув Лісовий, і з кількох метрів переправив м’яча до сітки!

«Металург» також не відсиджувався в обороні: метрів із 16-ти пробивав Шалфеєв – у сантиметрах над поперечиною! У динамівців неодноразово загрожував воротам Шарило, але щоразу йому не вистачало влучності. За моментами «біло-сині» явно перегравали свого суперника, якого цілком влаштовувала нічия.

Нарешті на 79-й хвилині номінальні гості втілили свою перевагу в забитий м’яч: Козак класно виконав штрафний, призначений у районі лівого кута штрафного майданчика, Алексеєв вистрибнув вище за всіх та переправив м’яча до сітки! До фінального свистка він же ще двічі загрожував воротам суперника, у тому числі виходив віч-на-віч, проте рахунок на табло залишився 2:1 на користь київського «Динамо».

Відзначимо, що в іншій групі з однаковим рахунком 1:0 «Шахтар» переміг «Дніпро», а ДЮСШ-15 (Київ) – «Чорноморець».

Свій наступний поєдинок «Динамо» U-17 проведе завтра, 29-го червня, у Совіньйоні на базі «Чорноморця» проти ФК «Львів». Початок о 16.00.