ДЮФЛУ U15, 1-й тур. «Чорноморець» – «Динамо» – 1:5

Підопічні Олексія Дроценка та Павла Чередніченка підтвердили свій статус фаворита, з перших хвилин захопивши ініціативу та накочуючи одна за одною атаки на ворота суперника. Щоправда, до перерви «біло-синім» удалося забити лише одного разу. Суркіс розпочав гольову атаку від своїх воріт, Калин на швидкості змістився з лівого флангу до центру та вивів до воріт Пономаренка, а останній, не наближаючись до воротаря, пробив у кут – м’яч від стійки залетів у ворота.

Незважаючи на мінімальний рахунок, перевага гостей не викликала сумнівів. І у другому таймі динамівці, нарешті, почали втілювати її в забиті м’ячі. Другий гол у матчі забив Калин, який завдяки блискучому дриблінгу увійшов із правого флангу до штрафного майданчика й несильним ударом пробив повз голкіпера.

Збільшити рахунок удалося Лобку, який завершив размашисту атаку за участю Чубова та Кузьменка, а в останні хвилини ще відзначилися Пашко, який замкнув дальню стійку після проходу Осипенка по лівому флангу, та Чубов, замкнувши з близької відстані простріл Пашка.

Лише після цього підопічні Олексія Дроценка та Павла Чередніченка дозволили собі розслабитися, що вилилося у пропущений м’яч. Хмельовський порушив правила у власному штрафному майданчику, і капітан одеситів Бодя переграв нашого голкіпера Микитенка з 11-метрової позначки.

У підсумку розгромна перемога «Динамо» – 5:1, і «біло-сині» в гарному настрої повертаються додому.

ДЮФЛУ, Еліт-ліга U15, перенесений матч 1-го туру

«Чорноморець» (Одеса) – «Динамо» (Київ) – 1:5

«Чорноморець» (стартовий склад): 1. Браславський, 4. Бодя, 21. Заволока, 2. Бозаджи, 20. Сайтарли, 14. Астапов, 15. Вєнік, 10. Ратушняк, 7. Тютюнник, 23. Борисов, 9. Шокін.

Запасні: 12. Дерев’янко, 16. Єлісєєв, 11. Громадченко, 22. Барган, 6. Удалов, 17. Бичков, 8. Гілазєв, 19. Азаркевич.

«Динамо»: 71. Суркіс (1. Микитенко, 63), 3. Кузьменко, 5. Галич, 18. Захарченко (17. Нестеренко, 54), 23. Бельчиков, 8. Подейко (7. Осипенко, 50), 4. Кусий (14. Іщенко, 58), 21. Калин (10. Лобко, 51), 19. Пашко, 22. Шевченко (2. Чубов, 45), 11. Пономаренко (6. Хмельовський, 49).

Голи: Бодя (69, пен.) – Пономаренко (13), Калин (43), Лобко (54), Пашко (58), Чубов (66).