ДЮФЛУ (U-15). Фінальний турнір. 1-й тур. «Скала» - «Динамо» - 0:4 (+ВІДЕО)

Підопічні Олексія Дроценка і Євгена Ястребинського стартували в групі «А» з поєдинку проти моршинської «Скали» і особливих проблем з суперником не зазнали.

Після затяжного старту без моментів, ближче до середини першого тайму рахунок був відкритий. На 18 хвилині Олександр Міщенко зважився на удар з-за штрафного і був точним - м'яч, влучивши в стійку, влетів точно в сітку воріт. На цьому основні небезпечні моменти і події першої 35-хвилинки завершилися, а все найцікавіше суперники залишили на потім.

Кияни не змусили себе довго чекати і менш ніж за хвилину «Скала» знову змушена була розводити м'яч з центру. Ще один точний удар здалеку вдався Данилу Хрипчуку на першій же хвилині другого тайму.

Якісно перебудувавшись, кияни дозволили «Скалі» перейти середину поля і такий крок від тренерського штабу «Динамо» спрацював - суперник капітулював ще двічі. На 55-й хвилині, скориставшись помилкою захисників, Ілля Скрипник довів рахунок до розгромного. А ще через пару хвилин Міщенко обіграв трьох захисників і оформив дубль.

4:0 - впевнений старт «Динамо» (U-15) на фінальному турнірі ДЮФЛУ. Наступний поєдинок кияни проведуть вже в понеділок, 25 червня, проти УФК з Дніпра. Початок о 16:00.