ДЮФЛУ U-15. Плей-оф. «Динамо» – «Азовсталь» – 6:0

Підопічні Олексія Дроценка та Євгена Ястребинського забезпечили собі комфортну перевагу після першого матчу («біло-сині» виграли на виїзді – 3:0), але у домашньому матчі не стали задовольнятися досягненим результатом, і вже на першій хвилині відкрили рахунок.

Загалом же у ворота суперника влетіло шість м’ячів без відповіді, причому відзначалися п’ять футболістів «Динамо». Дубль зробив лише Кирило Попов, забивши один із м’ячів з пенальті на початку другого тайму.

Тепер динамівці чекають на жеребкування та готуються до фінальної частини, яка для них пройде цього року в Щасливому, що під Києвом.

ДЮФЛ U-15, плей-оф, матч-відповідь

«Динамо» – «Азовсталь» (Маріуполь) – 6:0 (3:0).

«Динамо»: 1.Фастов, 21.Ставничий (11.Демиденко, 36), 15.Опанасенко, 17.Хрипчук, 16.Базілєєв, 18.Березанський (2.Хацкевич, 43), 23.Міщенко, 8.Шут (5.Скрипник, 36), 25.Відошевич (13.Шапоренко, 43), 19.Волошин (3.Мельник, 43), 7.Попов (27.Малиш, 43).

Голи: Волошин (1), Попов (12, 40, пен.), Відошевич (31), Шапоренко (60), Міщенко (66).