ДЮФЛУ. U-15, U-17. 8-й тур. «Динамо» - «Шахтар» - 3:1, 3:0

Обидві зустрічі пройшли за великоъ переваги «біло-синіх».

У підсумку команда U-15 перемогла своїх суперників із рахунком 3:1, а команда з найстаршої академічної групи й узагалі домоглася розгрому – 3:0.

Матч проходив на 4-му полі динамівської клубної бази в Кончі-Заспі. Поєдинок був дуже принциповим, оскільки суперники мали рівну кількість очок – по 27.

Наша команда відкрила рахунок уже на 11-й хвилині, провівши хорошу атаку. Свій розвиток вона отримала лівим флангом. Після подачі Янакова Булеца головою поцілив у ворота.

Незабаром Хахльов подав кутовий, і Попов вдало виграв боротьбу та головою подвоїв перевагу. А підсумкову крапку на 77-й хвилині поставив той же Булеца, знявши всі питання про переможця.

Таким чином, підопічні Віталія Косовського пішли на зимову перерву в ДЮФЛУ в ролі одноосібного лідера.

Але ігрова програма «Динамо» U-17 у цьому році ще не закінчилася. Команді доведеться провести ще два поєдинки чемпіонату міста та 19-го листопада – фінал Кубка Києва з «Атлетом».