ДЮФЛУ. U-16. Фінальний турнір. 2-й тур. «Зміна-Оболонь» - «Динамо» - 1:0

Уже на 4-й хвилині поєдинку динамівці могли відкрити рахунок, коли капітан команди Антон Боль виконував пенальті після фолу на Кирилі Попові. Але реалізувати свій шанс не вдалося.

Перший гол у матчі був забитий гравцем «Зміна-Оболонь» Артуром Сахно на 56-й хвилині. Назар Волошин здійснив фол останньої надії, після чого суддя його вилучив і призначив штрафний удар, яким скористався суперник. На 76-й хвилині вилучення отримав ще один динамівець Міщенко Олександр. Таким чином, «Динамо» догравало матч удев'ятьох.

Протягом гри тренерський штаб киян зробив ряд замін, але переломити хід зустрічі не вдалося. На табло - 1:0.

Свій заключний матч у групі динамівці зіграють у понеділок, 17 червня, о 16:00. Суперником команди Юрія Дмитруліна в цій грі буде «УФК-Карпати».

ДЮФЛУ. U-16. «Зміна-Оболонь» (Київ) - «Динамо» (Київ) - 1:0

Склад «Динамо»: 35. Ігнатенко, 15. Опанасенко (28. Король, 50; 30. Малиш 60), 4. Боль, 20. Єгоров (3. Пусь, 41), 16. Базілєєв, 29. Хацкевич (12. Баранюк, 41), 11. Урсолов, 5. Скрипник, 23. Міщенко, 10. Волошин, 7. Попов

Запас: 1. Фастов, 17. Хрипчук

Гол: Сахно (56)

Вилучення: Волошин (55), Міщенко (76)