ДЮФЛУ. U16. «УФК-Метал» - «Динамо» - 0:2

Перед грою динамівці розташувалися на другому місці, а харків'яни займали четверте. Як і в грі першого кола, яка відбулася в Києві, «біло-сині» здобули перемогу з сухим рахунком. Нагадаємо, в Києві гості тримали свої ворота на замку в першому таймі, а в другому динамівці забили три м'ячі.

Цього разу відкрити рахунок «біло-синім» вдалося ще до перерви. На 20-й хвилині зустрічі після кутового відзначився Гусєв.

Втім, «слизький» рахунок зберігався до самої кінцівки поєдинку. За дві хвилини до фінального свистка кияни знову реалізували кутовий. На цей раз гол забив Мілько. Підсумок зустрічі - 2:0 на користь «Динамо».