ДЮФЛУ U-17. «Динамо» – «УФК-Олімпік» – 1:2

Динамівці виграли перший тайм завдяки влучному удару Єфименка, і, напевно, вирішили, що справу зроблено. Але одні з аутсайдерів групи «2» (харків’яни посідають у турнірній таблиці дев’яте місце з десяти команд) не склали рук і після перерви зусиллями Сисенка та Ісмаїлова забили два м’ячі та з несподіваною перемогою поїхали додому. Відзначимо, що з 51-ї хвилини динамівці грали в меншості після вилучення Дениса Білика, який отримав пряму червону картку після небезпечного підкату ззаду проти суперника.

Поразка не вплинула на лідируючу позицію «біло-синіх», але змушує тренерський штаб у складі Юрія Дмитруліна та Сергія Процюка зробити певні висновки перед стиковими поєдинками за право грати у фінальній частині, які відбудуться 2-3 (перші матчі) та 8-9 червня (матчі-відповіді).