ДЮФШ «Динамо» підписала угоди про співпрацю із шістьма клубами Києва та області

ДЮФШ «Динамо» підписала угоди про співпрацю із шістьма клубами Києва та області

Сьогодні, 23-го лютого, на стадіоні «Динамо» ім. В. Лобановського відбулася непересічна подія. Динамівська футбольна школа підписала угоди про співпрацю з клубами-партнерами. Керівництво школи ставить на меті створити широку партнерську мережу щоб у кожному районі Києва та за його межами діти могли займатися футболом на найвищому рівні.

Це також додасть зручності батькам, які не завжди можуть возити дітей на тренування через пів міста, а самих відпускати не наважуються, особливо, коли мова йде про зовсім маленьких футболістів. Таким чином, майбутні динамівці зможуть займатися у клубах, які територіально знаходяться ближче до їхнього місця проживання та без шкоди для основного навчання. А з часом найкращі вихованці, які матимуть успіхи у футболі, будуть зараховані до ДЮФШ «Динамо».

- Часто буває, що юного футболіста беруть до «Динамо», він протягом пів року тренується, але не показує очікуваних результатів, і його повертають назад, - зазначив завуч ДЮФШ «Динамо» ім. В. Лобановського Володимир Жариков. – Це стрес і для дитини, і для батьків, які часто переїздять з іншого міста заради навчання дитини у динамівській школі. І щоб знизити цей стрес, буде можливість придивлятися до дітей у клубах-партнерах протягом певного періоду та час від часу залучати їх до тренувань з «Динамо».

Тренери кожної вікової групи будуть співпрацювати із тренерами відповідних груп у клубах, проводити відкриті заняття, майстер-класи, тестування, тощо. Також буде налагоджена партнерська комунікація між наставниками для обміну досвідом, знаннями та інформацією.

Зазначимо, що кожен з шести клубів буде офіційним партнером та представником Академії ФК «Динамо» у різних районах Києва та за межами міста:

Дитячо-юнацька спортивна школа №26 м. Києва (у Святошинському районі), Громадська організація «Дитяча Академія Джуніор» (у Бучанському районі Київської області), Міський футбольний клуб «Бровари» (у м. Бровари), Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Восход» м. Києва (у Дарницькому районі),  Громадське об’єднання «Футбольний клуб «Динамік» (у Шевченківському та Голосіївському районах), Громадське об’єднання «Дитячо-юнацький футбольний клуб «Титан-Київ» (у Деснянському районі).

Поки що це шість клубів у різних районах Києва та його околиць, але надалі планується розширення мережі партнерів та підписання нових угод. ДЮФШ «Динамо» ім. В. Лобановського відкрита до співпраці з іншими футбольними клубами Києва, області та інших міст України. Сподіваємося, плідна співпраця принесе свої плоди у вигляді виховання нових талановитих футболістів, які з часом поповнять першу команду «Динамо», а також українські професійні клуби та збірні України.

Після підписання угод про співпрацю з представниками шести клубів важливу подію прокоментував віцепрезидент «Динамо» Дмитро Бріф: