Джермейн ЛЕНС: «Я зроблю все, щоб допомогти команді стати чемпіоном»

Джермейн ЛЕНС: «Я зроблю все, щоб допомогти команді стати чемпіоном»

Гарний настрій йому забезпечила не лише перемога та вихід до стадії плей-оф, а й власний внесок у командний успіх у вигляді забитого м'яча. Незабаром Джермейн полетів до своєї родини до Амстердаму, куди йому й подзвонив кореспондент офіційного сайту «Динамо» (Київ):

- Перші дні відпустки я проведу в Голландії, потім поїдемо із сім'єю до Дубаї, після чого плануємо відпочити на Мальдивах, де, судячи з усього, й зустрінемо Новий рік. У другій частині відпустки планую відвідати родичів на батьківщині в Суринамі.

- Напевно, ви дуже задоволені, що команді вдалося виграти останній матч першої половини сезону у віденського «Рапіда». Це виявилося легше зробити, ніж у першому матчі у Відні?


- Я би так не сказав. У Відні ми діяли спочатку дуже добре, забили два м'ячі. Навіть не знаю, що сталося в другому таймі, ми пропустили два голи, й мені важко це пояснити. Але, повторюся, не вважаю, що ми грали гірше. А що стосується київського матчу, то мені здається, спочатку ми трохи нервували, особливо після того, як пропустили гол на перших хвилинах. Але хлопці не опустили руки, а налагодили власну гру й довели справу до заслуженої перемоги 3:1. Це був хороший рахунок та хороша гра. Звичайно, я дуже радий, що ми пробилися до наступного етапу Ліги Європи та продовжимо виступи в єврокубках навесні.

- Ви вже звикли до нової країни, нового середовища?

- Звичайно, шістьох місяців в Україні було цілком достатньо для цього. Я вже добре знайомий із містом, ні в чому не відчуваю обмежень, мені комфортно в усьому, та й, вивчаючи мову, я вже на побутовому рівні можу цілком спокійно висловлюватися. Тож я, справді, щасливий жити в Києві.

- Що було для вас найбільш незабутнім моментом у «Динамо»?

- Складно сказати так відразу. За той час, що я тут, було багато як приємних моментів, так і не дуже. Запам'яталися зустрічі та спілкування з уболівальниками, вони чудові.

Граємо ми добре чи погано, вони нас завжди підтримують, і ми це дуже цінуємо, це дуже важливо. Тому, звичайно, мені хочеться щось дати їм натомість, показувати хороший футбол та частіше радувати їх перемогами. Також важливо, що «Динамо» зустріне єврокубкову весну. Але все ж найголовніший момент, гадаю, буде наприкінці сезону, коли буде вирішуватися доля чемпіонства.

- Ви забили сім м'ячів за нашу команду. Який із них вважаєте найбільш важливим, і який – найкрасивішим?

- Напевно, найкрасивіший м'яч я забив київському «Арсеналу», він добре мені запам'ятався. А найважливіший, мабуть, на НСК «Олімпійський» «Рапіду». Ми програвали 0:1, я зрівняв рахунок, а нічия дозволяла нам пройти далі. Після цього команда пішла вперед й ми забили ще два голи.