Ескобар та Бертольйо взяли участь у перемозі «Евіана» над «Ліоном»

Гра, яку прийшло подивитися 12,669 глядачів, пройшла на домашньому стадіоні «Евіана», «Парк де Спорт».

Доволі несподівано, якщо не сказати сенсаційно, вже на 34-й хвилині господарі поля вели з рахунком 2:0 після того, як дубль зробив Кевин Бериго. Імениті гості змогли відповісти лише одним голом на початку другого тайму, автором якого став Феррі.

У перемогу «Евіана» зробили свій внесок і двоє динамівців. Факундо Бертольйо з'явився на полі на вирішальні 20 хвилин, замінивши Барбоза. Андрес Ескобар вийшов замість Ере за три хвилини до завершення основного часу матчу. Марко Рубен участі у грі не брав.

Перемога дозволила команді Паскаля Дюпра піднятися з дна турнірної таблиці. Тепер «Евіан» із чотирма очками посідає 13-е місце. Щоправда, не всі конкуренти ще зіграли свої матчі четвертого ігрового дня.

У наступному турі на «Евіан» чекає виїзний матч із «Аяччо». Гра відбудеться в суботу, 14 вересня.