Еміль Карас: «Ми маємо бути готові до будь-якого сценарію, будь-якого суперника»

Еміль Карас: «Ми маємо бути готові до будь-якого сценарію, будь-якого суперника»

Асистент головного тренера «Динамо» розповів про підготовку команди до майбутнього матчу проти ФК «Львів».

- Еміль, у якому фізичному стані повернулися до розташування клубу збірники, у якому балансі зараз перебуває команда?

- Зараз головний елемент для нас – це відновлення цих гравців, введення їх до нашого ритму, аби вони повернулися до клубних справ, до підготовки до матчу з черговим суперником. Сьогоднішнє тренування показало, що гравці в хорошому фізичному стані, вони добре рухались, вони сповнені мотивації, хочуть доводити, грати. Сьогоднішнє тренування хлопці, які повернулися зі збірних, провели на високому рівні.

- Як працювала команда за відсутності гравців національних команд?

- Відверто кажучи, складно було проводити повноцінні тренування в умовах, коли в нашому розпорядженні залишалося 9-10 гравців. Ми залучали кілька хлопців з юнацької команди, але все одно в тренуваннях брали участь 12, максимум 14 гравців. Але була і бігова робота, і робота з м'ячами.

Містер сказав тим гравцям, які були не в збірній, що це був хороший шанс для них проявити себе і, можливо, заслужити місце у стартовому складі в наступному матчі. Кожен повинен взяти для себе корисне у цій ситуації, спробувати довести тренеру і собі, що він на даний момент може бути краще за тих гравців, які перебували в збірних.

- Ви вже аналізували гру найближчого суперника? Чого очікуєте від матчу зі «Львовом»?

- Завтра Містер покаже і розповість, як команда повинна буде діяти в суботу. Поки не розбирали для команди гру суперника, тому що не було багатьох гравців. Тепер у нас є два дні для того щоб сконцентруватися тільки на матчі зі «Львовом».

Звісно, нас чекає складна гра з організованою командою, яка буде налаштована відібрати у нас очки. Це нормальне явище, кожен суперник налаштовується і грає по-своєму. Так, буде складно розкривати оборону цієї команди, але ми повинні бути готові до будь-якого сценарію, будь-якого суперника.

- Гравці збірної скаржилися на важке поле на «Арені Львів»... Це може стати ще однією складністю в майбутньому матчі?

- Так, хлопці говорили, що поле важке. Але футболісти київського «Динамо» повинні бути готові до будь-якого суперника, за будь-яких погодних умов, на будь-якому футбольному полі. Вони повинні адаптуватися до цієї ситуації, демонструвати хороший, результативний футбол і здобути перемогу. Це наше завдання в кожній грі. Для цього ми і готуємося, тренуємося – аби вигравати матчі.

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер