Еміль Карас: «На зборах кожен гравець має можливість проявити себе з кращого боку»

Еміль Карас: «На зборах кожен гравець має можливість проявити себе з кращого боку»

Асистент головного тренера ФК «Динамо» розповів, у якому стані команда підійшла до старту першого зимового збору в Іспанії.

- Еміль, у якому настрої команда розпочала роботу на зборі?

- Настрій у команді хороший. Відчувається втома після чотирьох робочих днів, проведених у Києві. Були великі навантаження плюс зміна газону – звісно, це важко дається гравцям. Умови тут чудові. Сподіваюся, ці десять днів ми проведемо плідно і приведемо до порядку гравців, як у плані фізичної підготовки, так і з погляду ігрової практики, мислення, роботи над тактикою. Сподіваємось, це буде плідний збір для нашої команди, і гравці пройдуть його без травм та хвороб.

- Чи легко відпустив тренерський штаб Віталія Миколенка?

- Це нормально, що гравці переходять у сильні клуби, у сильні футбольні країни. Це великий плюс для «Динамо», для всіх наших гравців. Усі повинні прагнути до кращого, більшого. Цей трансфер повинен стати хорошим прикладом для того, щоб гравці й надалі прогресували.

- До команди повернувся Дубінчак – це заміна Миколенку?

- Йому треба це доводити. І не лише йому, а й усім гравцям. Все починається із чистого листа. Новий рік усі гравці починають практично з нуля. Зрозуміло, що у когось більше досвіду, у когось більше майстерності, але на зборах завжди є можливість показати себе з найкращого боку. Все залежить від кожного, від його внеску до роботи.

- Гравці підійшли до збору, вже набравши певні фізичні кондиції і найближчим часом уже можна буде працювати над тактикою?

– Вони почали працювати вдома. У кожного був план підготовки і кожен повинен був підготуватися до цього збору. Ми не починали з нуля. Кожен гравець повинен був виконати певний обсяг роботи, який був відправлений тренером з фізичної підготовки і скоординований з головним тренером. Щодня ми підвищуватимемо навантаження. Звичайно, буде робота і над тактикою, для цього збори і існують. Незабаром вже і матчі починаються. Тож Містер у всеозброєнні готує команду до поновлення сезону.

– На підготовку Карлоса де Пени вплинула хвороба, перенесена COVID. Найближчими днями він має наздогнати загальну групу?

- Кожен гравець після хвороби або травми має пройти певний етап підготовки. Він не може одразу працювати з усіма гравцями. Під наглядом лікарів та тренерів з фізпідготовки він готуватиметься і виконуватиме певний обсяг роботи, аби приєднатися до загальної групи.

- Коли Карлос, а також Артем Бєсєдін зможуть приєднатися до групи?

- Все залежить від тренерського штабу та стану гравця. Що стосується Карлоса, його готовність ще перевірятиме медичний штаб – чи не залишилося наслідків після перенесеного COVID – перевірять легені, серце, загальний стан.

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер
Офіційний партнер