Еміль Карас: «Проявили недостатньо холоднокровності»

Еміль Карас: «Проявили недостатньо холоднокровності»

Асистент головного тренера «Динамо» Еміль Карас в інтерв'ю клубному телебаченню прокоментував матч з «Інгульцем», в якому кияни зіграли внічию 1:1:

- Нехай останнє місце «Інгульця» не вводить в оману. У попередніх турах вони грали з командами з верхньої частини турнірної таблиці і з усіма боролися майже на рівних, за винятком матчу із «Зорею», коли у луганчан залетіло усе, що вони створили.

Звичайно, сьогодні ми розраховували на інший результат. Грали непогано, створили багато моментів, також було багато стандартних положень біля чужих воріт, але, як і раніше, страждала реалізація. У суперника були гострі контратаки, в одній з них вони і забили, причому, дуже легко. Після цього ми почали метушитися, поспішати і нервувати, і замість того, щоб спокійно грати і шукати свої моменти, ми, на жаль, через поспіх і брак часу проявили недостатньо холоднокровності, щоб віддати останній пас чи завдати останнього удару. Плюс команда суперника добре і організовано оборонялася великою кількістю футболістів.

- Можливо, «Динамо» трохи втомилося після товариського матчу з «Інтером»?

- У команді 25 гравців, і постійно йде ротація. Якщо ми хочемо добре грати в єврокубках, ми маємо бути готовими до такого режиму роботи. Я думаю, на нашій підготовці і грі більше позначається відсутність головного тренера. Все-таки з Мірчею Луческу по-іншому працюється, грається і виглядає команда. Сподіваюся, в найближчі дні він до нас повернеться.

- Йому вже краще?

- Начебто так. Сподіваюся, ми не сильно зіпсували йому настрій сьогоднішнім результатом. Потрібно проаналізувати, що було поганого і хорошого в сьогоднішньому матчі і готуватися до наступної гри, адже всього через три дні ми граємо з лідером - чернігівською «Десною».

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер
Офіційний партнер