Єременко розгромлений, Ель Каддурі перемагає

Розгромною поразкою завершився для збірної Фінляндії виїзний поєдинок відбіркового раунду Євро-2012 у Швеції. Підопічні Міккі Паателайнена нічого не змогли протиставити «Тре крунур», поступившись із рахунком 0:5. Хет-трик записав на свій рахунок нападник «Мілана» Златан Ібрагимович, який вийшов на заміну по ходу першого тайму. Фіни вже не претендують на вихід до фінальної частини Євро-2012, тому ця поразка жодним чином не позначилася на турнірному становищі «суомі». Динамівець Роман Єременко провів на полі всі 90 хвилин.

На «чорному» континенті в самому розпалі відбірковий турнір на Кубок Африканських Націй. Національна команда Марокко приймала на своєму полі учасника чемпіонату світу 2010 року, збірну Алжіру, і здобула впевнену перемогу – 4:0. Захисник Бадр Ель Каддурі, який повернувся до збірної після паузи, пов’язаної з травмою, взяв безпосередню участь у розгромі, відігравши від стартового до фінального свистка.