Ерік Рамірес взяв участь у перемозі збірної Венесуели

Збірна Венесуели з нападником «Динамо» Еріком Раміресом у складі досягла вольової перемоги над Еквадором у матчі відбірного раунду ЧС-2022.

Ерік Рамірес з’явився у стартовому складі своєї національної команди та провів на полі 79 хвилин, після чого був замінений на Фернандо Арістег’єту. На момент заміни венесуельці вже вели з рахунком 2:1, що і стало фінальним результатом поєдинку. На гол Еннера Валенсії з пенальті на 37-й хвилині господарі відповіли точним ударом Дарвіна Мачіса у компенсований час першого тайму, а на 64-й хвилині вирвали перемогу завдяки голу Едуарда Бельо зі штрафного.

Однак перемога в Каракасі не допомогла збірній Венесуели піднятися з останньої позиції у відбірній групі Південної Америки. Після 11-ти зіграних турів венесуельці залишаються на 10-му місці, набравши 7 очок.

Свій наступний матч команда Еріка Раміреса проведе 15 жовтня на виїзді проти Чилі.