Ерік Рамірес зіграв за збірну Венесуели проти Аргентини

У Південній Америці продовжується відбір на чемпіонат світу 2022 року.

Збірна Венесуели приймала на своєму полі Аргентину. На 32-й хвилині господарі залишилися в меншості після вилучення захисника Адріана Мартінеса. Нічийний рахунок тримався до кінця першого тайму, коли Лаутаро Мартінес таки забив, а після перерви Хоакін Корреа та Анхель Корреа відправили ще два м’ячі у ворота Венесуели. Господарі забили гол престижу вже в компенсований час, реалізувавши пенальті, і в підсумку поступилися – 1:3.

Нападник «Динамо» Ерік Рамірес уперше вийшов у стартовому складі своєї збірної, але після того, як його команда залишилася в меншості, був замінений на захисника Віллануеву. Цей матч став для динамівця другим у складі національної команди, голів поки не забивав.

Додамо, що Венесуела після семи зіграних турів набрала чотири очки та розташовується на останньому місці в турнірній таблиці. Свій наступний поєдинок венесуельці проведуть у ніч на 6 вересня, коли на виїзді зіграють із Перу.