Ескобар та Бертольйо готуються до сезону в Лізі 1

За минулий тиждень команда Паскаля Дюпра провела два контрольних поєдинки.

Першим суперником, який завітав до Гайару, стала французька команда «Жура Суд». «Евіан» здобув переконливу перемогу з рахунком 4:1 (епізод матчу на фото), порадувавши 450 глядачів, які прийшли на гру. Підсумок зустрічі вирішили голи Барбоза та Томассона, а також дубль Нсикулу.

Бертольйо вийшов на поле в стартовому складі та відзначився гольовим пасом на Барбоза, який відкрив рахунок у матчі. Проте вже на 37-й хвилині за рахунку 3:0 Факундо залишив поле учерез пошкодження гомілкостопу.

На другий тайм «Евіан» вийшов абсолютно іншим складом, в якому знайшлося місце Ескобару. Він відіграв до фінального свистка.

Наступним суперником «Евіана» стала команда німецької Бундесліги «Майнц 05».

Гра проходила в Тононі на «Стад Жозеф-Мунат», стадіоні, що належить клубу, й завершилася мінімальною перемогою гостей із рахунком 0:1.

Цього разу в заявці на матч не виявилося Бертольйо, а Ескобар розпочав гру в запасі. Колумбієць з'явився на полі на 54-й хвилині, замінивши Барбоза.