Суперник «Динамо» програв 12-й раз у своєму чемпіонаті

Гра відбулася на стадіоні «Британія» у Сток-он-Трент та завершилася перемогою «Сток Сіті» з рахунком 2:0 завдяки голам Мозеса (32-а хвилина) та Діуфа (84-а).

У порівнянні з попереднім матчем, головний тренер «ірисок» Роберто Мартинес зробив три зміни у стартовому складі своєї команди. Замість Барклі, Бешича та Міральяса з перших хвилин грали Гібсон, Леннон та Нейсміт. Усе ще не відновився після травми Бейнс.

Загалом склад «Евертона» у грі на «Британія Стедіум» мав такий вигляд: Ховард – Коулмен, Стоунз, Джагелка (к), Гарбатт – Маккарті, Гібсон, Баррі (Осман, 60) – Леннон (Коне, 60), Лукаку, Нейсміт (Міральяс, 83).

За підсумками 28-ми турів «Евертон» залишився на 14-му місці, маючи у своєму активі 6 перемог, 10 нічиїх та 12 поразок за різниці м’ячів 33:41. Відзначимо, що команда Мартинеса не виграє вже протягом п’яти ігор.

Гра зі «Сток Сіті» була останньою для «Евертона» перед першим поєдинком із київським «Динамо», який відбудеться наступного четверга, 12 березня, на «Гудісон Парк».