«Евіан» із Ескобаром, але без Бертольйо та Рубена поступився «Генгаму»

В Ансі, на стадіоні «Парк де Спорт», команда Паскаля Дюпра приймала «Генгам».

Господарі виграли перший тайм завдяки голу, який забив на 25-й хвилині Бенезе. Однак гості зломили перебіг поєдинку в другій половині зустрічі. На 73-й хвилині Жиресс рахунок зрівняв, а ще за п'ять хвилин Дуньяма забив переможний м'яч.

З орендованих динамівців у грі взяв участь лише Андрес Ескобар (на фото), якого кинув у бій наставник «Евіана» на 81-й хвилині, коли рахунок уже був 1:2.

Марко Рубен усе ще відновлюється після травми, а Факундо Бертольйо пропускав матч через дискваліфікацію.

Він, як і Барбоса, пропускав гру через третю жовту картку, яку отримав ще у грі позаминулого туру з «Бордо».

Набравши дев'ять очок у десяти матчах, клуб нашої орендованої трійці розташувався на 16-му місці Ліги 1, відразу за нещодавніми чемпіонами Франції, «Бордо» та «Ліоном», які, щоправда, свої матчі десятого туру ще не провели.

У 11-му турі «Евіан» зіграє в гостях із «Валансьєном». Цей матч відбудеться в суботу, 26 жовтня.