«Евіан» розписав мирову з колишньою командою Беланда

Можна не сумніватися, що вболівальники нещодавнього чемпіона країни, які зібралися на «Стад де ля Мосон» у кількості 12,281, очікували більшого від протистояння з «Евіаном» – командою, яка є одним із претендентів на пониження у класі.

Обидві ключові події, а конкретніше обидва голи, сталися в першій половині гри. На влучний удар гостей, якого завдав Кевін Бериго на 31-й хвилині, «Монпельє» відповів голом Ремі Кабелло за хвилину до перерви.

У другій половині поле залишив динамівець Марко Рубен (на фото), поступившись місцем Ніколасу Бенезету на 66-й хвилині. Не обійшлося й без вилучення, оскільки другу жовту картку в середині тайму отримав захисник господарів Тьєне.

Тим не менш, цей факт ніяк не вплинув на статистичні дані та кінцевий результат зустрічі. «Монпельє», навіть залишившись у меншості, не лише більше володів м'ячем (55 на 45), але й більше бив по воротах. Підсумок зустрічі – 1:1.

До слова, ще один динамівець Факундо Бертольйо, якого також включили до заявки, на полі так і не з'явився.

Свій наступний поєдинок «Евіан» проведе 16 лютого, коли вдома прийматиме «Лілль».